Окупанти анонсували "перерви" у русі авто Кримським мостом | |
|
04.11.2022
13:00
473
| |
![]() Російські окупанти кілька днів проводитимуть технологічні роботи на Кримському мосту. Через це рух ним буде з перервами, повідомив Мінтранс РФ у п'ятницю, 4 листопада. "З 7 по 10 листопада 2022 року можливі перерви руху автомобілів Кримським мостом у зв'язку з проведенням технологічних робіт", - йдеться у повідомленні. Цими днями відомство рекомендує росіянам їздити до Криму так званим "наземним коридором" через південні області України, які поки що утримують російські окупаційні війська. Як відомо, 8 жовтня на Кримському мосту зафіксували вибух та пожежу. На залізничній частині мосту згорів вантажний поїзд, на автомобільній завалилася частина дорожнього полотна. Загинули кілька людей. | |
|
Категория: Россия
473
| |
|
Сейчас читают
Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3221 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3042 Експрезидент Південної Кореї отримав ще 30 років тюрми 12.06.2026 13:01 3228 |
| Всего комментариев: 0 | |



