Одеського ексвійськкома судитимуть за незаконне збагачення на 142 млн | |
|
29.05.2024
17:38
735
| |
![]() Полковник, перебуваючи на посаді начальника Одеського ОТЦК та СП, з лютого 2022 року по квітень 2023 року набув активів на понад 142 млн грн.Передано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактом незаконного збагачення. Про це в середу, 29 травня, повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора України.Повідомляється, що полковник, перебуваючи на посаді начальника Одеського ОТЦК та СП, з лютого 2022 року по квітень 2023 року набув активів на понад 142 млн грн. Крім цього, йому було повідомлено про нову підозру в організації легалізації майна, одержаного злочинним шляхом в особливо великих розмірах. Імені фігуранта а ОГП не називають, але відомо, що в зазначений проміжок часу Одеський ТЦК та СП очолював Євген Борисов. | |
|
Категория: Украина
735
| |
|
Сейчас читают
Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 |
| Всего комментариев: 0 | |



