Одеський кінофестиваль-2024 проведуть у Києві
Одеський кінофестиваль-2024 проведуть у Києві

Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться 12-20 липня 2024 року в Києві. Рішення про зміну місця проведення було прийнято через обстріли міста.

Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться в Києві 12-20 липня 2024 року. Минулого разу захід відбувся у Чернівцях з міркувань безпеки. Про це повідомляється на сторінці кінофестивалю у Facebook.

"Минулий ОМКФ гостинно приймали Чернівці, які показали щире захоплення українською культурою та мистецтвом. Наступного року ми привеземо Одеський міжнародний кінофестиваль у Київ, де очікуємо не менш теплий прийом від столичних кіноманів і поціновувачів якісних глядацьких арт-фільмів", - заявила генеральна директорка ОМКФ Анна Мачух.

Зазначається, що подати свій фільм для участі у 15-му ОМКФ можна вже зараз. Для цього достатньо заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційному сайті кінофестивалю, та надати всі матеріали, зазначені в онлайн-формі, до 1 травня 2024 року.

До участі в Національній конкурсній програмі запрошуються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні українські фільми всіх жанрів, виробництво яких завершено у 2023 або 2024 році.

Переможці Національного конкурсу будуть визначені у номінаціях Найкращий український повнометражний ігровий фільм та Найкращий український повнометражний документальний фільм.
Добавил: Loci
Категория: Украина 269
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close