Обстріли Донеччини: четверо загиблих, 21 поранений | |
|
12.07.2024
10:32
514
| |
![]() Мирні жителі загинули в Мирнограді, Райгородку, Сіверську і Новоселівці Першій. Ще 21 людина в області за добу дістала поранення.За добу на Донеччині російські військові вбили чотирьох цивільних, ще 21 мирний житель області дістав поранення. Про це вранці в п'ятницю, 12 липня, повідомив голова Донецької ОВА Вадим Філашкін."Росія вбиває цивільних! За 11 липня росіяни вбили чотирьох жителів Донеччини: у Мирнограді, Райгородку, Сіверську і Новоселівці Першій. Ще 21 людина в області за добу дістала поранення", - йдеться в повідомленні. Загальна кількість жертв серед мирного населення Донеччини на інфографіці нижче подана без урахування Маріуполя та Волновахи, в яких неможливо встановити точні дані, доки ці міста перебувають під російською окупацією. | |
|
Категория: Украина
514
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Айфон 15 Про чи Айфон 16 бу: що обирають розумні покупці 06.06.2026 16:17 3666 |
| Всего комментариев: 0 | |



