Обленерго переводять споживачів на погодинні відключення | |
|
26.08.2024
15:03
430
| |
![]() Вночі і вранці 26 серпня росіяни завдали масований ракетний удар по Україні. У низці міст прогриміли вибухи. Ворог переважно цілив по об'єктах інфраструктури.Окремі регіони в Україні переходять на графіки погодинних відключень після аварійних, спричинених комбінованою атакою РФ вночі та вранці 26 серпня. Про це повідомляють оператори системи розподілу у понеділок, 26 серпня.Зокрема у Києві очікують відновлення електропостачання у більшості споживачів до 16:00. Тоді як у Черкаській області, згідно з командою НЕК Укренерго, 26 серпня з 11:00 до 24:00, буде застосовано графіки погодинних відключень (ГПВ), повідомили у Черкасиобленерго. "З 11:00 Регіональний диспетчерський центр Центрального регіону НЕК Укренерго дозволив замінити в Чернігівській області графік аварійних відключень (ГАВ) графіком погодинних відключень (ГПВ)", - також поінформували у Чернігівобленерго. Додамо, російські агресори завдали масованого удару по 15 областях України. | |
|
Категория: Украина
430
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



