Нові відключення у дев'яти областях - Укренерго | |
|
05.09.2024
12:44
2203
| |
![]() До кінця доби обленерго в усіх регіонах будуть застосовувати відключення обсягом однієї черги.Станом на ранок четверга через бойові дії та з інших причин повністю або частково знеструмлені 542 населені пункти у дев’яти областях. Про це повідомило Укренерго 5 вересня."Через бойові дії є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Херсонській областях. Через наслідки негоди на ранок знеструмлені 23 населені пункти на Одещині та Миколаївщині. З технічних причин є знеструмлені споживачі у Запорізькій, Дніпропетровській та Чернігівській областях", – йдеться у повідомленні. За даними Укренерго, споживання електроенергії тримається на високому рівні. Сьогодні, внаслідок застосування меншого обсягу відключень, станом на 8:30, споживання було на 5,6% вищим, ніж учора, 4 вересня. До кінця доби обленерго в усіх регіонах будуть застосовувати відключення обсягом однієї черги. Коли електроенергія з’являється за графіком, споживайте її, будь ласка, ощадливо, – просять енергетики. Сьогодні вночі та вранці Україна отримувала аварійну допомогу з енергосистеми Польщі. А протягом доби електрика буде імпортуватися з Польщі, Румунії, Словаччини, Угорщини і Молдови загальним обсягом 14 040 МВт-год, з максимальною потужністю в окремі години до 940 МВт. Експорт не відбувається і не передбачається. | |
|
Категория: Украина
2203
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Гороскоп на 19 червня для всіх знаків Зодіаку 19.06.2026 13:21 2116 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



