Німецький музикант зробив скандальну заяву про війну в Україні
12.01.2023 12:40 103
Німецький музикант зробив скандальну заяву про війну в Україні

Соліст Modern Talking закликав припинити постачання зброї ЗСУ, адже війну за допомогою насильства зупинити неможливо.

Популярний німецький музикант, засновник та соліст гурту Modern Talking Дітер Болен зробив чергову скандальну заяву щодо війни в Україні. Про це він повідомив в інтерв'ю журналу Stern.

Так, артист вирішив виправдатися за свої висловлювання, зроблені ще у жовтні 2022 року. Тоді він сказав, що Європа змушена "страждати від холоду" через санкції проти РФ, і правильне рішення все закінчити - це сісти за стіл переговорів із Путіним.

Тепер музикант назвав повномасштабну країну в Україні жахливою, але додав, що необхідно припинити постачання зброї українським захисникам, оскільки це "не закінчить насильство".

"Я знаю закони фізики, один із яких свідчить, що дія створює протидію. Не можна закінчити цю війну насильством, спрямовуючи в Україну дедалі більше танків. Саме це я мав на увазі, коли висловлювався про війну", - сказав Дітер Болен.

Крім того, соліст гурту Modern Talking зазначив, що не підтримує політику глави Кремля.

"Я не йду шляхом перманентної конфронтації, яким ми всі зараз йдемо. Те, що робить Путін, - це дуже погано. Я вважаю цю війну жахливою. Мене і членів моєї родини дуже засмучують жахливі новини та фотографії з України", - заявив співак.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 103
Рейтинг: 1.0/1
Теги: музыкант
Всего комментариев: 0
avatar
close