Нацбанк затвердив нового голову правління Сенс Банку
Нацбанк затвердив нового голову правління Сенс Банку

Олексій Ступак обіймав у Сенс Банку посаду директора корпоративно-інвестиційного, малого та середнього бізнесу.

Національний банк України погодив Олексія Ступака на посаді голови правління націоналізованого Сенс Банку (колишній Альфа-Банк). Про це напередодні повідомилп пресслужба фінустанови.

"Національний банк України погодив Олексія Ступака на посаді голови Правління Sense Bank. Раніше Наглядова рада АТ Сенс Банк за результатами конкурсного відбору обрала головою правління банку Олексія Ступака", – йдеться в повідомленні.

Вказано, що Олексій Ступак має 21-річний досвід роботи в корпоративному банківському секторі провідних українських банків. Свою банківську кар’єру він розпочав у 2002 році в АТ Правекс Банк, де відповідав за роботу з корпоративними та VIP клієнтами. З 2008 року по 2019 рік він обіймав керівні посади у АТ Креді Агріколь Банк (Україна). Має ґрунтовний досвід роботи в корпоративному сегменті української банківської системи, у тому числі у сфері трансформації бізнес процесів.

У червні 2019 року Ступак приєднався до команди Сенс Банку як директор з корпоративного бізнесу, обіймав посаду директора корпоративно-інвестиційного, малого та середнього бізнесу.
Добавил: Loci
Категория: Украина 1199
Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close