НАБУ подало клопотання про продовження розслідування проти екс-голови НБУ
НАБУ подало клопотання про продовження розслідування проти екс-голови НБУ
Кирило Шевченко вважає, що такі дії НАБУ є підтвердженням відсутності доказів.
 
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) подало клопотання про продовження на 12 місяців термінів розслідування у справі проти екс-голови Національного банку України (НБУ) Кирила Шевченка, підозрюваного у розкраданні коштів державного Укргазбанку (Київ), який завдав збитків на суму понад 206 млн грн. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"Мої захисники отримали інформацію про те, що детективи НАБУ подали клопотання про продовження термінів досудового розслідування. За останні три тижні - це вже вдруге", - написав Кирило Шевченко у Facebook.
 
За його словами, такі дії НАБУ є підтвердженням відсутності у них доказів.
 
Нагадаємо, антикорупційні органи України на початку жовтня повідомили про викриття протиправної діяльності посадових осіб Укргазбанку та про повідомлення про підозру п'яти основних фігурантів цього злочину, серед яких - екс-голова банку і Кирило Шевченко, який подав у відставку з посади голови Національного банку України.
 
За інформацією прокуратури, встановлено, що керівництво банку, володіючи інформацією про укладені з великими клієнтами договори банківського обслуговування, використало її для розкрадання коштів.
 
23 жовтня 2022 року, НАБУ оголосило в розшук вже екс-голову НБУ Шевченка, а також заступника голови правління Укргазбанку Дениса Чернишова, заступника директора департаменту роботи з корпоративними віп-клієнтами Олену Хмеленко.
Добавил: Loci
Категория: Украина 74
Рейтинг: 0.0/0
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close