На Сумщині відновлено рух поїздів після обстрілу залізниці | |
|
07.11.2022
14:25
244
| |
![]() У Сумській області вже відновили рух поїздів, зупинений після ворожого обстрілу залізничної інфраструктури 6 листопада. Про це повідомляють Укрзалізниця і голова Сумської ОВА Дмитро Живицький. "Наслідки вчорашніх обстрілів залізничної інфраструктури в Сумській області ліквідовано. Перегін Ворожба - Білопілля, який було закрито вчора ввечері через пошкодження інфраструктури, вже відкрито. Перевезення пасажирів потягами Укрзалізниці здійснюється за графіком", - пише Живицький. Укрзалізниця повідомляє, що 139 пасажирів, у яких квитки на поїзд Київ – Суми із Сум та Білопілля, успішно дісталися автобусами залізничного вокзалу Ворожби та встигли на свій рейс, а пасажири рейсу №259 з Ворожби, Бахмача, Ніжина та Конотопа, яких 6 листопада забирали. додатковим рейсом та влаштували на ніч на центральному київському залізничному вокзалі, вже сіли у свій поїзд та їдуть далі. Нагадаємо, через російські обстріли в неділю, 6 листопада, було пошкоджено залізничну інфраструктуру на ділянці між Сумами та Конотопом. | |
|
Категория: Украина
244
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 |
| Всего комментариев: 0 | |



