На одному з аеродромів у Білорусі зафіксували ротацію росіян - соцмережі
На одному з аеродромів у Білорусі зафіксували ротацію росіян - соцмережі

Російські військові продовжують перебувати на аеродромі Мозир. Це підтверджують як дані супутникових знімків, так і регулярні переміщення військових у Мозирі та його околицях.

Для ротації особового складу РФ, що знаходиться на аеродромі Мозир у Білорусі, літак Ан-12 доставив групу російських військових. Про це повідомляє моніторингова група Беларускі Гаюн.

"9 грудня о 17:34 з аеродрому Сеща (Брянська область, РФ) до аеропорту Гомель прилетів військово-транспортний літак Ан-12 ВКС РФ. До цього Ан-12 прилітав у Гомель 13 жовтня", - йдеться у повідомленні .

Також зазначається, що пізніше близько 19:00, на трасі М10 Гомель - Речиця рухалася колона ЗС РФ, що складається з автобуса ПАЗ і двох автомобілів Урал, накритих тентом. Вся техніка була без реєстраційних знаків.

За даними Гаюн, військово-транспортний літак Ан-12 можете перевозити на борту до 90 осіб. У кузов автомобіля Урал розміщується близько 30 пасажирів, в автобус ПАЗ (залежно від моделі) -23.

"Відповідно, колона, помічена на трасі М10, могла перевозити понад 80 пасажирів. Проте не можна виключати, що особовий склад перевозився лише в автобусі, а у вантажівках - вантажі, - зазначають у моніторинговій групі.

У Гаюн не виключають, що борт міг доставити військових і для ротації контингенту на аеродромі Зябрівка.

Крім того, російські військові продовжують перебувати на аеродромі Мозир. Це підтверджують як дані супутникових знімків, так і регулярні переміщення військових у Мозирі та його околицях.
Добавил: Loci
Категория: Россия 504
Рейтинг: 5.0/1
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close