На Московській біржі стався обвал через санкції США | |
|
13.06.2024
14:36
923
| |
![]() Індекс Мосбіржі скоротився на 1,6%. Рублевий індекс Мосбіржі впав нижче 3100 пунктів уперше з 3 червня.Акції Московської біржі в четвер, 13 червня, відкрилися зниженням до 15% на тлі запровадження санкцій США. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на дані торгів.Акції Сбербанку на відкритті торгової сесії втрачали на 4%, ВТБ - до 4,7%. Папери Новатек знизилися до 6,8%, Селігдара - до 10,3%. Індекс Мосбіржі скоротився на 1,6%, РТС - на 1,4%. Рублевий індекс Мосбіржі впав нижче 3100 пунктів уперше з 3 червня. Нагадаємо,12 травня Московська біржа, Національний кліринговий центр та Національний розрахунковий депозитарій були включені до санкційного листа США. До цього лише НРД перебував під санкціями Євросоюзу. На цьому фоні Мосбіржа оголосила про припинення з 13 червня торгів доларом та євро. | |
|
Категория: Россия
923
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



