На кордоні зросли черги вантажівок на словацькому напрямку
На кордоні зросли черги вантажівок на словацькому напрямку

Фури продовжують прибувати з пунктів пропуску з польського кордону. Вчора, 16 листопада, у нас на КПП Ужгород на словацькому кордоні було 900 машин, повідомили на Закарпатській митниці.

На Закарпатті збільшуються черги вантажівок на словацькому кордоні за рахунок фур із польського напрямку. Про це в коментарі Укрінформу повідомила речниця Закарпатської митниці Вікторія Сенгетовська.

"Станом на учора, 16 листопада, у нас на КПП Ужгород на словацькому кордоні було 900 машин. Черга потроху рухається - ми оформляємо 250 машин, ця цифра відображає нашу пропускну спроможність за добу. Кількість машин, які проходять кордон за день, не змінилася", - зазначила речниця.

Повідомляється, що фури продовжують прибувати з пунктів пропуску з польського кордону, черга зростає.

"З Волині, Ягодина, їм потрібно проїхати додатково 600 км. Ті, хто не поїхали на Краківець, мають додатково зробити коло в 300 км. Але там на польському кордоні водії стоять по два тижні в чергах, тут, на словацькому кордоні, можуть проїхати за три-чотири дні. Тому й їдуть сюди", - пояснила Сенгетовська.

Зазначається, що закарпатські митники скеровують водіїв також на угорський пункт пропуску Тиса, де більші потужності митниці, але більшість водіїв обирають КПП Ужгород на словацькому кордоні, оскільки так шлях коротший, а також на автобанах Угорщини діють деякі обмеження щодо ваги вантажівок.
Добавил: Loci
Категория: Украина 255
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close