На Київщині судитимуть батьків, що залишили новонароджену дитину на вулиці | |
|
07.05.2025
14:18
1736
| |
![]() Батьки залишили своє немовля під парканом будинку на одній із вулиць міста Богуслав Київської області.На Київщині судитимуть батьків, що залишили новонароджену дитину на вулиці. Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури в середу, 7 травня.Ювенальні прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно 36-річної матері за фактом залишення без допомоги новонародженої дитини та 67-річного батька за фактом пособництва у залишенні без допомоги новонародженої дитини. На початку 2025 року жінка, яка не перебувала на обліку в медичній установі, народила вдома дитину. В подальшому, спільно із батьком залишила новонародженого хлопчика, одного в безпорадному та небезпечному для життя та здоров’я стані під парканом будинку на одній із вулиць міста Богуслав Київської області. | |
|
Категория: Украина
1736
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2723 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3334 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 5007 |
| Всего комментариев: 0 | |



