На Київщині маршрутка збила на смерть двох чоловіків | |
|
14.10.2024
14:48
574
| |
![]() Чоловіки стояли перед припаркованим автомобілем ГАЗ, у який врізався водій маршрутного таксі.У Київській області маршрутне таксі Mercedes Benz зіткнулося з припаркованим ГАЗом. Внаслідок ДТП загинули двоє чоловіків, повідомило регіональне управління Нацполіції у понеділок, 14 жовтня. Вказано, що інцидент стався сьогодні близько 06:10 години на автодорозі сполученням Макарів-Бородянка. "Попередньо встановлено, що водій маршрутного таксі Mercedes Benz не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення з припаркованим автомобілем ГАЗ. Внаслідок аварії, 33 та 26-річний чоловіки, які стояли перед припаркованим транспортним засобом, від отриманих травм загинули на місці події", – йдеться у повідомлення. Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили загибель кількох осіб (ч.3 ст.286 КК України). | |
|
Категория: Украина
574
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 |
| Всего комментариев: 0 | |



