На Харківщині росіяни взяли у полон цивільних | |
|
13.05.2024
16:14
597
| |
![]() У Вовчанській громаді під час наступальних дій росіяни насильно утримували та продовжують утримувати людей у підвалі.Російські війська продовжують обстрілювати Вовчанськ, є постраждалі. Про це повідомила пресслужба Харківська обласна військова адміністрація в понеділок, 13 травня.Зазначається, що у Вовчанську внаслідок сьогоднішніх обстрілів попередньо відомо про трьох постраждалих. Окрім того, у Липцях через обстріли, за попередніми даними, постраждала жінка (1953 р.н.), її шпиталізували. Тим часом пресслужба Харківської обласної прокуратури повідомляє, що окупанти під час наступу взяли в полон цивільних із Вовчанської громади і продовжують утримувати частину з них. За даними слідства, у Вовчанській громаді під час наступальних дій росіяни насильно утримували та продовжують утримувати людей у підвалі. Місцевих жителів помістили до приміщення 11 травня. У прокуратурі зазначили, що деяким людям 13 травня вдалося втекти та дістатись до волонтерів. Наразі вони перебувають у безпеці. Потерпілі розповіли, що під час перебування у підвалі чули розмови російських військовослужбовців про те, що мирне населення потрібно розстріляти. Також людей примушували надавати окупантам медичну допомогу. Розпочато розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни. | |
|
Категория: Украина
597
| |
|
Сейчас читают
У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 Решетнік пригрозив "чоловічою розмовою" своєму колезі 12.06.2026 13:00 3244 |
| Всего комментариев: 0 | |



