На Донбасі два міста залишилися без води | |
|
04.05.2024
12:41
1098
| |
![]() Постраждала ділянка водопроводу Карлівка-Рівне, внаслідок чого зупинено модульну фільтрувальну станцію.Міста Покровськ і Мирноград у Донецькій області тимчасово залишилися без водопостачання. Про це повідомив голова ОВА Вадим Філашкін у Telegram в суботу, 4 травня."Постраждала ділянка водопроводу Карлівка-Рівне, внаслідок чого зупинено модульну фільтрувальну станцію, яка наразі забезпечує водопостачання частини Покровського району", – написав він. Філашкін запевнив, що фахівці вже розпочали ремонт водопроводу. Коли роботи буде завершено, подачу води буде відновлено. Нагадаємо, 3 травня російські агресори обстріляли місто Курахове Донецької області фугасними боєприпасами. Загинули двоє мирних жителів. А 2 травня росіяни накрили вогнем село Мемрик Донецької області із РСЗВ Град. Тоді теж загинули дві людини, зокрема – 12-річна дитина. | |
|
Категория: Украина
1098
| |
|
Сейчас читают
ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 |
| Всего комментариев: 0 | |



