На Чернігівщині внаслідок російського удару загорівся зерносклад | |
|
30.04.2024
14:34
602
| |
![]() Пожежа після атаки ворожими безпілотниками сталася в одному з сіл Новгород-Сіверської громади, повідомив начальник ОВА.Російські війська вдарили по зерновому складу в Новгород-Сіверській громаді Чернігівської області. Про це у вівторок, 30 квітня, повідомив начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус."Сьогодні вранці ворог безпілотниками поцілив по будівлі зернового складу в одному з сіл Новгород-Сіверської громади. Внаслідок влучання виникла пожежа. Її вже ліквідували. На щастя, люди не постраждали", - йдеться у повідомленні. Нагадаємо, внаслідок російського обстрілу в Одесі загорівся палац студентів юридичної академії. За останніми даними, в Одесі загинуло 5 людей, понад 30 - дістали поранення. Серед постраждалих - двоє дітей і вагітна жінка. П’ятеро поранених - у вкрай тяжкому стані. | |
|
Категория: Украина
602
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 2874 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



