МЗС повідомило подробиці ДТП з українцями в Румунії
17.06.2024 17:26 366
МЗС повідомило подробиці ДТП з українцями в Румунії

Пʼятнадцять осіб отримали медичну допомогу на місці. Четверо людей, з яких двоє дітей, госпіталізували в лікарню. Сорок девʼять осіб не потребували госпіталізації.

У румунському місті Констанці в ніч з 16 на 17 червня потрапив у ДТП автобус із 57 громадянами України, серед яких було 42 дитини. Посилаючись на дані МЗС УКраїни Укрінформ повідомив, що 15 осіб отримали медичну допомогу на місці, чотирьох людей госпіталізували.

За інформацією Міністерства надзвичайних ситуацій Румунії, аварія сталася на залізничному переїзді в місцевості Торі-Верде-Міхай Вітязу, повіт Констанца, о 03.30 ночі. Автобус із українцями зіткнувся з вантажівкою.

"Пʼятнадцять осіб отримали медичну допомогу на місці. Четверо людей, з яких двоє дітей, госпіталізували в лікарню. Сорок девʼять осіб не потребували госпіталізації та були розміщені в спортивному залі міста Невода та забезпечені усім необхідним", - додали в МЗС.

Посольство України в Румунії після ДТП перебувало на постійному зв'язку з румунським Міністерством надзвичайних ситуацій, поліцією та лікарями. Підкреслюється, що українські консули та румунські рятувальники надали всю необхідну допомогу.

Станом на зараз усі постраждалі після медичного огляду та допомоги були доставлені в спортзал міста Невода, де всі разом дочекалися іншого автобуса та продовжили поїздку, поінформували у МЗС України.

У відомстві подякували румунським службам порятунку за співпрацю та оперативне реагування та побажали групі українців безпечної подальшої подорожі.
Добавил: Loci
Категория: Мир 366
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close