МВС посилило охорону північного кордону
МВС посилило охорону північного кордону
Диверсійно-розвідувальні групи ворога дедалі частіше намагаються проникнути у прикордонні області України.
Підрозділи Міністерства внутрішніх справ готові до відсічі будь-яких спроб повторного вторгнення РФ із північного напрямку. Про це повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі телемарафону Єдині новини.

Ми спільно з підрозділами Збройних сил укріплюємо оборону навколо наших кордонів. Ми посилили режим служби в прикордонних областях, виставляються додаткові наряди. Ми готові до відсічі будь-яких спроб з боку Росії. На сьогоднішній день ми частіше зіштовхуємося з артилерійськими або мінометними обстрілами. У деяких випадках йдеться про спроби проникнення ДРГ з російської сторони. Вони зазвичай отримують рішучу відсіч і з великими втратами відступають", - сказав Єнін.

За його словами, зараз уздовж кордонів із Білорусією елементів скупчення ударних угруповань ворога не спостерігається.

Нагадаємо, раніше державний секретар Ради безпеки Білорусі Олександр Вольфович заявив, що на територію Білорусі нібито заходять "українські диверсійно-розвідувальні групи". Тільки жодних доказів виявлення, затримання чи ліквідації білоруськими військовими так званих "українських ДРГ" Вольфович не надав.
Добавил: LociOlah
Категория: Украина 23
Рейтинг: 0.0/0
Теги: мвд, граница
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close