Модель Лінда Євангеліста вперше розповіла про свої суворі дієти
16.11.2023 13:36 472
Модель Лінда Євангеліста вперше розповіла про свої суворі дієти

Колишня супермодель розповіла про жорстокі дієти, яким вона піддавала себе, щоб скинути вагу.

Канадська супермодель Лінда Євангеліста розповіла, що для того, щоб з'являтися на подіумі для найпрестижніших дизайнерських брендів, вона сиділа на суворих дієтах. Про це повідомляє Daily Mail.

"Раніше я могла їсти все. Ближче до 30 років мій метаболізм почав сповільнюватися. Я стала активно тренуватися у 27 років. Я трохи схудла, коли літала майже щодня, я просто трохи підтримувала вагу. Але був час, коли довелося за нею уважно спостерігати", - сказала вона.

Знаменитість, якій зараз 58 років, також додала, що окрім Master Cleanse, який вимагає лише пити солону воду і трав'яний проносний чай протягом перших десяти днів, вона також почала робити очищення організму в пустелі поблизу Палм-Спрінгс.

"Я почала робити очищення постійно, і мені подобалося робити ці очищення, але я думаю, що вони були дуже шкідливими для мене. Ви просто п'єте рідину, переважно воду з лимоном і м'ятою, чаї, випиваєте склянку соку на день і раз на день отримуєте розбавлений водою овочевий суп", - заявила модель.

Втім, наразі Лінда не користується цими методами.

Раніше повідомлялося, що Сінді Кроуфорд, яка незважаючи на вік, має чудовий вигляд, дотримується кількох простих правил харчування.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 472
Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
avatar
close