Міноборони оцінило темпи мобілізації
Міноборони оцінило темпи мобілізації

Станом на ранок 2 млн 430 тисяч українців оновили свої військово-облікові дані. Серед них понад 1,8 млн зробили це у застосунку Резерв+.

Поточна ситуація з мобілізацією в Україні зараз краща, ніж у березні і лютому. Про це сказав речник Міноборони Дмитро Лазуткін в ефірі телемарафону у четвер, 27 червня.

"Можемо говорити однозначно, що зараз зросла кількість людей, які мобілізуються. Зараз процес набув інакшої інтенсивності. Ми не можемо розкривати цифри, але динаміка позитивна, і це не може не тішити", – заявив він.

Він запевнив, що в Міноборони розуміють, що аби ці люди, які зараз мобілізуються, опинилися в армії, потрібен деякий час.

"Потрібно пройти навчання, ВЛК, отримати мобілізаційне розпорядження, але так чи інакше процес іде. Динаміка значно покращується, якщо порівнювати з березнем або лютим", – додав Лазуткін.

Також він сказав, що Міністерство оборони виступає проти продовження терміну для оновлення даних військовозобов'язаних до 150 днів. У відомстві вважають, що 60 днів вистачить для цієї процедури.

"Існують можливості оновити даних в ТЦК, ЦНАПах, в також в Резерв+, де це можна зробити за лічені хвилини, цей застосунок працює. Тому всі військовозобов'язані, призовники і резервісти можуть зробити це за лічені хвилини. Відповідно ми не бачимо сенсу подовжувати цей термін, бо зараз потрібно якомога швидше оновити облікову базу, щоб усвідомлювати, скільки українців придатні, щоб захищати батьківщину", – сказав він.

За його Лазуткіна, станом на ранок 2 млн 430 тисяч українців оновили свої військово-облікові дані. Серед них понад 1,8 млн оновили дані у мобільному застосунку Резерв+.

Напередодні член комітету Верховної Ради з нацбезпеки, оборони та розвідки, нардеп Федір Вениславський заявив, що парламент та Міноборони досягли головної мети, яку закладали до закону про мобілізацію.
Добавил: Loci
Категория: Украина 548
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close