Масована атака на Україну: Кулеба звернувся до світової спільноти
Масована атака на Україну: Кулеба звернувся до світової спільноти

Голова МЗС наголосив, що сьогоднішні удари по Україні демонструють не "сигнали до перемир'я", а справжні бажання Путіна.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба після масованого ракетного обстрілу, який влаштувала 29 грудня РФ звернувся до тих, хто "втомився" від війни і пропагує "переговори" з РФ. Про це глава МЗС повідомив у мережі X (Twitter).

Урядовець побажав, щоб весь світ почув сьогоднішні звуки вибухів в України, та зрозумів, що саме вони показують ставлення Путіна до "миру з Україною".

"Сьогодні мільйони українців прокинулись від гучних звуків вибухів. Я бажаю, аби ці звуки вибухів в Україні могли почути скрізь у світі. В усіх головних столицях, штаб-квартирах і парламентах, де зараз обговорюють подальшу підтримку України. І в усіх новинних редакціях, де пишуть про "втому" або про нібито готовність Росії до "переговорів". Ці звуки - це те, що насправді хоче сказати Росія", - наголосив Кулеба.

Посадовець зазначив, що "нашою колективною відповіддю може і має лише бути постійна, потужна і довгострокова військова і фінансова підтримка України".

"Лише більша вогнева міць може придушити російський терор", - наголосив Кулеба.
Добавил: Loci
Категория: Украина 318
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close