Маск заявив про кібератаку на соцмережу Х | |
|
10.03.2025
23:11
1347
| |
![]() Відповідальність за DDoS-атаку на платформу Маска взяла на себе хакерська група Dark Storm Team.На платформу Х (колишній Twitter) здійснена масована кібератака. Про це заявив власник соціальної мережі, американський мільярдер Ілон Маск у понеділок, 10 березня."Проти соцмережі Х була здійснена (і досі триває) масована кібератака. Нас атакують щодня, але зараз задіяно велику кількість ресурсів. За цим стоїть або велика, скоординована група, або країна", - написав він. Маск додав, що відстеження триває. Соцмережа переживає третій серйозний збій в роботі за день. Користувачі по всьому світу скаржаться на масові проблеми з входом і завантаженням. Здебільшого проблеми спостерігаються із застосунком платформи. Тим часом хакерська група Dark Storm Team взяла на себе відповідальність за DDoS-атаку на платформу Маска, пише Newsweek. Dark Storm Team виникла у 2023 році та спеціалізується на кібернетичних атаках високого рівня. Хакери групи мають пропалестинський фокус та здійснюють атаки на країни НАТО, Ізраїль та держави, що підтримують Ізраїль. | |
|
Категория: Мир
1347
| |
|
Сейчас читают
Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 |
| Всего комментариев: 0 | |



