Кулеба повідомив, де пройде Форум виробників зброї
Кулеба повідомив, де пройде Форум виробників зброї

Форум збере представників не лише європейських компаній, а й з інших частин світу, зазначив міністр.

Перший український Форум оборонних індустрій відбудеться у Києві вже найближчими днями. Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба в інтерв'ю для Інтерфакс-Україна в четвер, 28 вересня.

"За кілька днів ми проводимо в Києві Форум оборонних індустрій. Це наша ініціатива, бо ми розуміємо, що потрібно думати стратегічно і не можна забезпечувати сталість постачань тільки за рахунок складів. Потрібно забезпечувати за рахунок нарощування виробництва, насамперед в Україні. Ми працюємо разом із міністром з питань стратегічних галузей промисловості Камишіним і міністром оборони Умєровим для того, щоб максимально отримати у цьому синергію і результат", – заявив міністр.

За словами Кулеби, форум збере в Києві представників не лише європейських компаній, а й з інших частин світу, "бо всі відчувають вигоду від цього: тому що ти виробляєш щось з Україною, зміцнюєш Україну, отримуєш досвід до бойового використання цієї зброї і можеш її ще більше вдосконалювати".

"Ми просто, в гарному сенсі цього слова, влучили в "живий нерв" світової політики, бо, на жаль, є часи розброюватися, а є часи озброюватися. І світ наразі перебуває у фазі, коли доводиться озброюватися, тому що є такі персонажі, як Путін, які живуть категоріями війни, а не миру", – пояснив він.

Очільник МЗС додав, шо зараз "основний фокус наразі, безумовно, на компаніях, на підписанні ними контрактів, на створенні альянсів".
Добавил: Loci
Категория: Украина 222
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close