КНДР планує закрити більше десятка посольств - ЗМІ
01.11.2023 13:13 747
КНДР планує закрити більше десятка посольств - ЗМІ

Йдеться про закриття дипломатичних представництв у світі, зокрема в Іспанії, Гонконгу і деяких країнах Африки.

Північна Корея готова закрити понад десять посольств - майже чверть її дипломатичних представництв у світі, зокрема в Іспанії, Гонконгу і деяких країнах Африки. Про це з посиланням на місцеві ЗМІ та аналітиків пише Reuters.

Зокрема північнокорейське державне ЗМІ KCNA повідомило, що минулого тижня посли КНДР здійснили "прощальні" візити до лідерів Анголи та Уганди, а місцеві ЗМІ повідомили про закриття посольств Північної Кореї у цих країнах. Обидві держави мають дружні зв’язки з Північною Кореєю з 1970-х років, підтримуючи військову співпрацю та надаючи іноземну валюту.

Зазначається, що КНДР також закриє своє посольство в Іспанії, а справами в цій країні опікуватиметься дипмісія в Італії.

Нещодавнє закриття дипломатичних представництв КНДР стало ознакою того, що країна намагається заробити гроші за кордоном через міжнародні санкції, заявило у вівторок Міністерство об’єднання Південної Кореї.

У профільному міністерстві Південної Кореї наголосили, що це може свідчити про складну економічну ситуацію в Північній Кореї, "де важко підтримувати навіть мінімальні дипломатичні відносини з традиційно дружніми країнами".
Добавил: Loci
Категория: Мир 747
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close