Китай закликав не нагнітати напруженість довкола ситуації в Україні
Китай закликав не нагнітати напруженість довкола ситуації в Україні
Глава китайського МЗС закликав усі сторони конфлікту співпрацювати задля якнайшвидшого припинення вогню та встановлення миру.
 
Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї заявив, що зацікавлені сторони мають докладати максимум зусиль задля врегулювання ситуації навколо України мирним шляхом і не нагнітати напруженості. Його слова опублікувала прес-служба МЗС КНР 26 травня.
 
"Украй важливо, щоб усі сторони докладали спільних сил і робили більше того, що сприяє встановленню миру і просуванню переговорів, а не підливали масла у вогонь", – сказав китайський дипломат у телефонній бесіді з новим главою МЗС Франції Катрин Колонною.
 
Ван Ї відзначив, що зараз ситуація в Україні ускладнюється та "має тенденцію до тривалості". У цих умовах варто "виявляти пильність до конфронтації таборів", налагоджувати координацію та співпрацю для якнайшвидшого припинення вогню та встановлення миру.
 
У повідомленні МЗС Китаю наголошується, що країна "продовжить по-своєму відігравати конструктивну роль" у вирішенні ситуації в Україні.
Добавил: LociOlah
Категория: Украина 20
Рейтинг: 0.0/0
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close