Кіченок подолала перше коло парного Australian Open | |
|
22.01.2026
13:07
412
| |
![]() Українська тенісистка вийшла до другого раунду Australian Open у парному розряді з японською спортсменкою.У четвер, 22 січня, відбувся перший раунд Australian Open у парному розряді, в якому бере участь українська тенісистка Надія Кіченок.Зазначається, що українка в парі з японською спортсменкою Макото Ніномія змогла здобути перемогу над австралійським дуетом Емерсон Джонс і Астра Шарма. Поєдинок тривав 55 хвилин. За цей час україно-японський дует реалізував 1 з 2 брейк-пойнтів, допустив 5 подвійних помилок, здійснив 26 віннерів і реалізував 4 з 7 брейк-пойнтів. Рахунок матчу 2:0 - 6:4, 6:2. У другому раунді, який відбудеться 23 січня, Надія Кіченок та Макото Ніномія зустрінуться з нідерландкою Демі Схюрс і австралійкою Еллен Перес. | |
|
Категория: Спорт
412
| |
|
Сейчас читают
Зеленський зустрівся з королем Чарльзом III 08.06.2026 21:08 2858 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 4999 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 |
| Всего комментариев: 0 | |



