Харківська ТЕЦ-5 з 1 червня зупинить роботу
Харківська ТЕЦ-5 з 1 червня зупинить роботу
Причиною зупинки діяльності є нові розцінки на газ, встановлені Нафтогаз Трейдинг, повідомляє прес-служба ТЕЦ.
 
Харківська ТЕЦ-5 з 1 червня зупинить діяльність та законсервує обладнання у зв'язку з новими розцінками на газ, встановленими Нафтогаз Трейдингом. Про це повідомляє прес-служба підприємства, пише Інтерфакс-Україна.
 
Повідомляється, що газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг з 1 червня встановила для підприємств паливно-енергетичного комплексу нові розцінки на фіксовані обсяги газу, суттєво збільшивши їх: з 7,9 тис. грн. до 29,4 тис. грн. за тисячу кубометрів пального.
 
"Це обумовлює дуже важке становище для всієї вітчизняної генерації і, зокрема, унеможливлює діяльність Харківської ТЕЦ-5 у міжопалювальний та опалювальний періоди", - наголошують у прес-службі "Харківської ТЕЦ-5".
 
Голова правління ПрАТ Харківська ТЕЦ-5 Олександр Мінкович вкотре закликав чиновників вжити заходів, щоб не допустити зриву підготовки та старту нового опалювального сезону.
 
"Харківська ТЕЦ-5 завжди, незважаючи на виклики воєнного часу, працює на зміцнення стійкості та потужності Північної енергосистеми. Але сьогодні, разом із теплоенергетичною спільнотою України, ТЕЦ-5 змушена вкотре звернутися до чиновників. Прислухайтеся до виробників та промисловців, тих людей, від яких залежить енергетична та економічна безпека України. ТЕЦ-5 неодноразово інформувало Міністерство енергетики та Укренерго про те, що підготовка та старт опалювального сезону під загрозою. Відповіді ми не отримали", - цитує Мінковича агентство.
Добавил: LociOlah
Категория: Украина 13
Рейтинг: 0.0/0
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close