Каспаров розповів, коли росіяни будуть готові до змін
Каспаров розповів, коли росіяни будуть готові до змін

Зміни у РФ розпочинаються з геополітичної поразки. Повернення Криму Україні має стати цією точкою, вважає політик.

Російське суспільство не буде готовим до будь-яких змін, поки не стане очевидним, що РФ програє війну. Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив російський опозиційний політик, ексчемпіон світу з шахів Гаррі Каспаров.

"На жаль, треба розуміти, що російське суспільство не готове до будь-яких змін, поки не стане очевидно, що війна програна. Історичний досвід нас вчить, що зміни в Росії розпочинаються з геополітичної поразки, а повернення Криму Україні має стати цією вихідною точкою, після якої, можливо, розпочнеться процес повернення Росії в сім’ю цивілізованих народів", - зазначив він.

На думку Каспарова, величезні втрати Росії у війні проти України наразі не впливає на ситуацію в країні. На це є декілька причин. По-перше, РФ просто є великою країною.
 
"А по-друге, якщо дивитися на демографічний розрив, то Путін уникає масового призову в Москві та Санкт-Петербурзі. Величезні втрати в Бурятії, Туві чи депресивних російських регіонах, скажімо, у Кургані, не впливають на політичну ситуацію в Росії. Але Москва і Петербург наразі цього не відчувають", - констатував російський опозиціонер.
Добавил: Loci
Категория: Россия 443
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close