Камерон порівняв Путіна з Гітлером
08.12.2023 11:06 634
Камерон порівняв Путіна з Гітлером

Великобританія з перших днів повномасштабної війни допомагає Україні зброєю, гуманітарною допомогою, навчання українських військових.

Міністр закордонних справ Великобританії Девід Камерон під час свого візиту до Вашингтону заявив, що Британія продовжить допомагати Україні і закликав світ залишатися союзником Києва у жорстокому протистоянні з агресором. Про це у четверг, 7 грудня, він заявив під час свого виступу у США. 

Він зазачив, що приїхав у США говорити про допомогу для України. 

"Я приїхав до Вашингтона цього тижня, щоб ще раз наголосити, що ми повинні продовжувати надавати Україні фінансову та військову допомогу, щоб вона могла протистояти незаконному вторгненню Росії", - заявив Камерон.

Також Камерон порівняв вторгнення Росії в Україну із вторгненням Гітлера.

"Моє покоління, як і покоління мого діда, бореться з агресією в Європі. У минулому це була нацистська Німеччина, сьогодні - Росія", - сказав міністр.

Глава МЗС заявив, що під час зустрічей із членами Конгресу США він наголосив, що війна в Україні є загрозою не лише безпеці Європи, а й безпеці США.

"Якщо ми не зупинимо Путіна в Україні, він продовжить свої агресивні дії. Наступного разу його метою може стати член НАТО, і тоді ми будемо змушені воювати з Росією безпосередньо. У такому разі ми втратимо не лише гроші та зброю, а й життя своїх громадян", - заявив Камерон.

Нагадаємо, очільник Кремля Володимир Путін підписав закон про федеральний бюджет РФ на 2024 рік,  який раніше прийняла російська Держдума. На "національну оборону" РФ наступного року витратить 10,775 трильйона рублів. Країна-терорист повертається до реалій радянського часу. СРСР у останні роки витрачав на оборону третину свого бюджету.
Добавил: Loci
Категория: Мир 634
Рейтинг: 4.8/5
Сейчас читают
Материалов за текущий период нет.
Всего комментариев: 0
avatar
close