Кабмін виділив додаткові мільярди на укріплення | |
|
12.04.2024
16:27
972
| |
![]() Загалом від початку року уряд виділив уже майже 30 млрд гривень на будівництво та облаштування фортифікацій.Кабінет міністрів виділив додаткові 3,88 млрд гривень на подальше будівництво оборонних рубежів. Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram в п’ятницю, 12 квітня."Із цих коштів 1,7 млрд грн буде для Харківщини, а 1,5 млрд грн для фортифікацій на Сумщині. Додатковий ресурс також отримають Донеччина, Херсонщина та Миколаївщина", – написав він. Шмигаль зазначив, що загалом від початку року уряд виділив уже майже 30 млрд гривень на будівництво та облаштування фортифікацій. Нагадаємо, у січні уряд виділив рекордну суму на оборонні рубежі. Гроші пішли на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, обладнання та систему невибухових загороджень. | |
|
Категория: Украина
972
| |
|
Сейчас читают
На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



