Які речовини очищають воду в системі фільтрування вашого будинку
Які речовини очищають воду в системі фільтрування вашого будинку

Чиста питна вода — це гарантія здоров’я та довголіття. На жаль, стан централізованого водопроводу не може забезпечити високу якість H2O, а постійно купувати її у пляшках виходить занадто дорого. Навіть рідина зі свердловини на власному подвір’ї далеко не завжди відповідає стандартам якості, а також потребує додаткової фільтрації.

Система очистки води для будинку стане відмінним рішенням для приватного помешкання, заміського котеджу та навіть звичайної квартири. Очищення води забезпечить належну фільтрацію, усуне механічні домішки, неприємний запах, шкідливу органіку, солі важких металів та інші небажані компоненти.

Компанія Aqua Life займається проєктуванням, постачанням, встановленням і сервісним обслуговуванням обладнання для фільтрування води на об’єктах житлової та комерційної нерухомості.

Система очищення води

Як працює система фільтрації

Фільтр води для будинку — це складна система, яка здійснює багатоступеневе очищення від домішок. На кожному етапі використовуються різні речовини та допоміжні пристрої, які забезпечують належну фільтрацію.

Як працює типова система фільтрування води для приватного будинку чи заміського котеджу та які речовини очищають воду на різних стадіях:

  • На першому етапі потрібно усунути механічні домішки. Для цього використовується фільтраційний матеріал мембранного типу, на якому осідають пісок, глина й іржа.

  • Далі треба позбавитися заліза та марганцю. Для цього використовується окисник, який переводить метали в нерозчинну форму. Тверді частинки осідають на механічному фільтрі.

  • Для пом’якшення (зниження рівня жорсткості) використовується іонообмінна смола. Саме завдяки високій жорсткості утворюється нерозчинний вапняний наліт, який псує пральні й посудомийні машини, водонагрівачі, кавоварки, електрочайники та іншу побутову техніку.

  • Для видалення хлору й органіки та поліпшення органолептичних властивостей використовується активоване вугілля чи інші природні сорбенти.

Система очищення води підбирається під кожне домогосподарство індивідуально. Для цього спочатку проводять хімічний аналіз, за результатами якого визначають кількість шкідливих домішок, яких треба позбавитися. Якщо потрібно лише усунути мул та осад, достатньо базового механічного фільтра. Зовсім інша справа, коли потрібно перетворити технічну H2O з крана чи свердловини на питну. У такому разі слід установлювати систему з багатоступеневою фільтрацією.

система фільтрування води

Якщо вам потрібна якісна очистка води для будинку, зверніться до фахівців компанії Aqua Life, які підберуть необхідне обладнання під конкретний котедж або квартиру з урахуванням усіх побажань замовника.

Добавил: Loci
Категория: Статьи 507
Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
close