Індія придбає у Франції винищувачі і підводні човни - ЗМІ
13.07.2023 14:37 521
Індія придбає у Франції винищувачі і підводні човни - ЗМІ

Індійське Міноборони ухвалило рішення про купівлю французької військової техніки у той час, коли прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді відвідує Париж.

Міністерство оборони Індії дало дозвіл на купівлю 26 французьких палубних винищувачів Rafale M та трьох французьких підводних човнів класу Scorpene. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерело у четвер, 13 липня.

Вказано, що індійське військове відомство ухвалило рішення про купівлю французької військової техніки у той час, коли прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді відвідує Париж. Під час цієї поїздки, як очікується, країни підпишуть відповідні контракти.

Планується, що винищувачами Rafale М буде оснащено індійський авіаносець Vikrant. А дизель-електричні субмарини класу Scorpene будуть будуватися на підприємствах компанії Mazagon Dockyards Limited у Мумбаї.

При цьому французькі Rafale перевершили американські Superhornet F-18 під час випробувань минулого року на вимогу Індії.

У грудні минулого року Франція завершила постачання Індії 36 винищувачів Rafale у рамках підписаної в 2016 році угоди на загальну суму близько $8,8 млрд. Літаки виробляє французька компанія Dassault Aviation.

Раніше стало відомо, що США схиляють Індію до того, щоб вона перестала купувати зброю у Росію. Ц цією метою у Індії емонструвались літаки F-35 і F-16. 
Добавил: Loci
Категория: Мир 521
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close