Ігнат розказав про боротьбу ЗСУ з "шахедами"
Ігнат розказав про боротьбу ЗСУ з

Спікер Повітряних сил зазначив, що мобільні вогневі групи є найбільш раціональним методом боротьби з такими БпЛА.

Україна нарощує засоби протидії російським безпілотникам, а ефективність вогневих мобільних груп ЗСУ зростає з кожною ворожою атакою. Про це розповів речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону Єдині новини в п'ятницю, 15 вересня.

"Маючи локатор, маючи радіолокаційний супровід цілі, таким чином, в автоматичному режимі зенітні гармати або великокаліберні кулемети зможуть ефективно знищувати його", - заявив Ігнат.

Мобільні вогневі групи є найбільш раціональним методом боротьби з "шахедами", а зенітно-ракетні війська - основним знищувачем дронів-камікадзе, пояснив він.

За його словами, Росія продовжує нарощувати виробництво безпілотників: на її території готуються до відкриття спеціальних заводів. Утім, Україна теж нарощує виробництво БпЛА, оскільки це є ефективна зброя чию шкоду не можна применшувати.

"Якщо цей безпілотник, боєприпас, що баражує, потрапить точно у вразливе місце, то наслідки можуть бути серйозні. Саме тому зараз нарощуються всі засоби, здатні знищувати цю ціль як вдень, так і вночі. У противника є певне стратегічне завдання. Безумовно, вони розуміють, що ми будемо відпрацьовувати всі доступні засоби. Це теж витрата боєкомплекту і виснаження нашої ППО. Вони ставлять таку мету", - резюмував Ігнат.
Добавил: Loci
Категория: Украина 229
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close