Ігнат прокоментував збиття Bayraktar над Києвом | |
|
05.05.2023
12:32
579
| |
![]() Він підтвердив, що БПЛА втратив керування і його було вирішено знищити. Причини інциденту встановлюють.Речник Повітряних сил Юрій Ігнат в ефірі телемарафону 5 травня прокоментував збиття у небі над Києвом українського безпілотника Bayraktar, який втратив керування."Наш Bayraktar. Пташку шкода. Зрозуміло, що ми, зрештою, втрачали їх на фронті… Ну трапляється. Так, втрата керування. Це - техніка... Потрібно було його просто знешкодити", - пояснив він. Речник додав, що, саме через цей інцидент у столиці було оголошено тривогу. "На щастя, люди не постраждали... Працювало ППО", - вказав Ігнат. За його словами, військові будуть виясняти, що стало причиною ситуації. Нагадаємо, у четвер ввечері в столиці було оголошено тривогу, а згодом стало відомо про збиття безпілотника. Пізніше у Повітряних силах повідомили, що на Київщині під час планового польоту втратив керування БПЛА Bayraktar і було прийнято рішення його знищити. | |
|
Категория: Украина
579
| |
|
Сейчас читают
США запровадили санкції проти енергетичної компанії Куби 12.06.2026 12:59 3212 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 Атаковано енергетику шести областей - Укренерго 19.06.2026 13:22 2007 |
| Всего комментариев: 0 | |



