Ігнат повідомив, скільки "кинджалів" збила українська ППО | |
|
28.11.2023
10:41
1014
| |
![]() Після першого успішного збиття військові провели нараду, на якій вирішили притримати оприлюднення цієї інформації.Українські сили протиповітряної оборони змогли збити вже 15 аеробалістичних російських ракет Х-47 "Кинджал". Про це у понеділок, 27 листопада розповів речник Повітряних сил Юрій Ігнат в інтерв’ю Новинарні.Він зауважив, що вперше це сталося 4 травня. Ракету збили за допомогою американського ЗРК Patriot. Ігнат зауважив, що інформацію успішного застосування Patriot для збиття російських "кинджалів" довгий час приховували. "Випустили росіяни "кинджал" - і нехай думають, де він дівся. Нам потрібен був час, щоби поспостерігати за реакцією ворога, зробити певні маневри та інше. Тоді ми публікували цю інформацію в повній комунікації з погодженням у командувача Повітряних сил Олещука та головнокомандувача ЗСУ Залужного. Ми добу тримали інформаційну тишу. На жаль, окремі ЗМІ поширили цю інформацію раніше - хоча я просив їх теж потримати паузу. Це все ж робиться не просто так. Інформація - теж зброя, яку треба вміло застосовувати. Й інколи час - це теж зброя. У нас, на жаль, багато хто цього не розуміє", - сказав Ігнат. За його словами, наразі системи Patriot прикривають лише Київ. Однак Україна ще отримає ці системи, для їх використання. "Наші люди з бойовим досвідом збиття "кинджалів" далі стануть наставниками не тільки для курсантів, а, можливо, і для іноземців. Бо ніхто в світі з Patriot ще не збивав такий тип ракет, лише ППО ЗСУ", - зазначив речник. | |
|
Категория: Украина
1014
| |
|
Сейчас читают
Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 5376 Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 |
| Всего комментариев: 0 | |



