Ігнат пояснив, чому ППО не вдається збити балістику в частині міст
Ігнат пояснив, чому ППО не вдається збити балістику в частині міст

Радіус дії системи Patriot по балістичних цілях до 40 кілометрів, до того ж Україна має лиш два такі комплекси, зазначає Юрій Ігнат.

Україні нині все ще не має достатньо систем протиповітряної оборони, щоб повністю покрити свою територію та захистити всі міста від ворожих ракет. Проте навіть така система, як Patriot, не може збивати абсолютно всі балістичні цілі. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону Єдині новини.

Посадовець відповів таким чином на запитання, чому в Києві балістичні цілі збиваються, а в Харкові, наприклад, не завжди вдається це зробити.

"Скільки у нас дивізіонів Patriot ми знаємо. Два дивізіони, які були офіційно озвучені. (Чекаємо - ред.) що буде більше. Patriot, який здатний працювати по балістиці теж не безмежні можливості має", - зазначив він.

Радіус дії Patriot по балістичній цілі до 40 км, наголосив він.

"Тому можна лише собі уявити скільки потрібно таких систем, щоб покрити територію України. Принаймні захистити всі великі міста, об'єкти тощо. Тому поступово посилюємося", - підсумував Ігнат.

Як ми вже писали, в Києві вранці 11 листопада пролунали сильні вибухи. В Повітряних силах ЗС України попередили про ракетну небезпеку.
Добавил: Loci
Категория: Украина 229
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close