Гуменюк розповіла про нову "тактику відчаю" РФ
Гуменюк розповіла про нову

На тлі зниження наземної потужності окупанти застосовують для ударів авіацію та БПЛА з розривними бомбами.

Армія РФ не має успіху в наземних операціях та активізує авіацію на півдні України як певний "крок відчаю". Про це в ефірі телемарафону 6 квітня заявила керівник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

"Для них (росіян) дуже важко розміщувати артилерійські позиції на тих ділянках, над якими ми працюємо з вогневої точки зору, і зачищаючи смугу в 30 км, ми залишаємо дедалі менше і менше позицій окупантам, звідки вони можуть артилерією, мінометами завдавати ураження по правому берегу", - зазначила Гуменюк.

Вона вказала, що зменшивши свою наземну потужність, окупанти застосовують для ударів авіацію та БПЛА, якими раніше лише розвідували обстановку.

"Наразі прив'язують до них розривні гранати і намагаються в такий спосіб вразити скупчення людей... У тому числі там, де роздається гуманітарна допомога", - зазначила Гуменюк.

Спікер констатувала, що використання ворогом авіації з керованими авіаційними бомбами, які він іноді собі дозволяє, це вже певний "крок відчаю", тому що "більше використовувати нічого".

Раніше в Повітряних силах повідомили, що Росія використовує плануючі бомби, розкидаючи їх по кілька десятків на день по всій території розмежування.
Добавил: Loci
Категория: Украина 503
Рейтинг: 4.5/2
Всего комментариев: 0
avatar
close