Голова правління ПриватБанку покидає посаду
Голова правління ПриватБанку покидає посаду

Наглядова рада банку висловила вдячність Герхарду Бьошу за самовідданість, стійкість і досягнення надзвичайних результатів у бізнесі в дуже нестабільному й складному середовищі.

Голова правління ПриватБанку Герхард Бьош має покинути посаду, і наглядова рада вже розпочала процес відбору нового голови правління, повідомила пресслужба банку у відповідь на запит агентства Інтерфакс-Україна.

"Пан Бьош і далі виконуватиме свої обов'язки повною мірою до плавного переходу управління та лідерства в правлінні", - зазначили в пресслужбі.

Наглядова рада висловила вдячність Бьошу за самовідданість, стійкість і досягнення надзвичайних результатів у бізнесі в дуже нестабільному й складному середовищі, а тимчасом уже розпочала процес відбору на вакантну посаду.

"Це рішення ґрунтується на вивченні й аналізі поточної ситуації в Україні, а також на баченні й потребах для подальшого розвитку ПриватБанку", - йдеться у відповіді на запит.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк отримав рекордний прибуток за рік. Загалом у вигляді дивідендів та податків у 2018-2023 роках ПриватБанк вже повернув державі майже 180 млрд грн.
Добавил: Loci
Категория: Украина 305
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close