Генпрокурор Костін перебуває з візитом у США
30.01.2023 14:03 130
Генпрокурор Костін перебуває з візитом у США

Андрій Костін проведе низку зустрічей, під час яких обговорюватимуть притягнення РФ до відповідальності за злочини в Україні.

Генеральний прокурор України Андрій Костін перебуває у США з офіційним візитом. Про це повідомив Офіс генпрокурора у понеділок, 30 січня.
 
"Під час візиту Андрій Костін проведе низку зустрічей високого рівня для продовження підтримки США, зокрема щодо забезпечення притягнення до відповідальності за міжнародні злочини, створення Міжнародного трибуналу для керівництва РФ, побудови компенсаційного механізму для постраждалих від агресії", – йдеться у повідомленні.
 
Зазначено, що чиновник вже дав інтерв'ю телеканалу FOX News, у якому заявив, що робота української правоохоронної системи не припинялася ні на день, незважаючи на всі виклики.
 
"Україна не допустить безкарності за корупційні злочини. Безмежно вдячні нашим партнерам за підтримку і докладаємо всіх зусиль, щоб уся надана допомога дійшла до адресата", – сказав Костін.
 
Нагадаємо, світові лідери обговорюють ідею про створення спеціального трибуналу для розслідування злочинів Росії в Україні.
Добавил: Loci
Категория: Мир 130
Рейтинг: 2.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close