Футболіст Динамо залишив клуб і перебрався на Кіпр | |
|
15.08.2025
13:50
1958
| |
![]() Нігерійський футболіст перейшов у нову команду, але деталі переходу наразі не були оприлюднені.Вінгер київського Динамо Беніто офіційно підписав контракт з командою Акрітаc Хлоракас з Кіпру.Інформацію про перехід 26-річного нігерійського футболіста підтвердила пресслужба кіпрського клубу. Зазначається, що подробиці угоди не розкриваються, однак, згідно з даними Transfermarkt, гравець приєднався до команди в статусі вільного агента. Беніто перебував під контрактом з Динамо з січня 2020 року. За київську команду він зіграв 35 матчів у всіх змаганнях, відзначившись трьома голами та трьома асистами. "Біло-сині" також відправляли його в оренду до донецького Олімпіка та хорватської Гориці. Попередній сезон Беніто розпочав в оренді у Зорі, де провів вісім матчів і зробив три результативні передачі. Взимку нігерієць повернувся до Динамо, але більше не виходив на поле. | |
|
Категория: Lifestyle
1958
| |
|
Сейчас читают
Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Переговори США та Ірану в Швейцарії скасовано 19.06.2026 13:20 1951 Начальник РТЦК "забув" про авто за 2,3 млн у декларації 12.06.2026 13:02 3330 |
| Всего комментариев: 0 | |



