Євросоюз запровадив санкції проти Медведчука
27.05.2024 12:41 950
Євросоюз запровадив санкції проти Медведчука

Також під обмеження потрапили проросійський пропагандист Артем Марчевський і інтернет-портал Голос Європи.

Євросоюз запровадив санкції проти колишнього народного депутата України Віктора Медведчука. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Чехії у соцмережі Х в понеділок, 27 травня.

Також під обмеження потрапили проросійський пропагандист Артем Марчевський, який є соратником Медведчука і російський інтернет-портал Голос Європи (Voice of Europe).

"Усі обмеження, які стосовно них раніше запровадила Чехія, тепер діють у всіх 27 державах-членах ЄС", – йдеться у повідомленні чеського МЗС.

Зазначається, що для Медведчука і Марчевського це означає заборону на в'їзд і транзит через усі країни-члени Євросоюзу. Водночас усі кошти та економічні ресурси всіх трьох юридичних осіб заморожені на всій території ЄС.

Раніше стало відомо, що у Чехії виявили схему, в якій брав участь Медведчук. Мова йшла про проросійську мережу, яка намагалася розробити операцію впливу в Чехії.

За даними спецслужб Чехії, Медведчук фінансував медіаплатформу Голос Європи, яку очолював Марчевський. Після запровадження санкцій Чехії Марчевський утік до Словаччини, де отримав тимчасовий захист.
Добавил: Loci
Категория: Мир 950
Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
close