Енергосистема два тижні без дефіциту - Укренерго | |
|
25.02.2023
15:06
258
| |
![]() У прифронтових містах Нікополь та Марганець є відключення світла через обстріл російських агресорів.В енергосистемі України протягом двох тижнів немає дефіциту. Про це повідомляє Укренерго у суботу, 25 лютого.Вказано, що сьогодні споживання електроенергії дещо знижено, у межах характерного для вихідного дня. Нині працюють усі види електростанцій. А імпорт електроенергії виробляється у незначних обсягах. Області не отримували лімітів. При цьому у прифронтових містах Нікополь та Марганець Дніпропетровської області є відключення світла через пошкодження мереж, спричинені ворожими обстрілами. По можливості там проводять ремонтні роботи. Крім того, можливі відключення через пошкодження мереж через погіршення погодних умов. Також в Одесі продовжують діяти мережеві обмеження через значні пошкодження енергетичної інфраструктури. Там використовуються графіки погодинних відключень. Ведуться посилені ремонти. Нагадаємо, цього тижня в Одесі на високовольтній лінії сталася аварія. Електронавантаження було перерозподілено на високовольтну лінію, яку енергетики відремонтували минулими вихідними. | |
|
Категория: Украина
258
| |
|
Сейчас читают
В ООН попередили про кризу Світового океану 08.06.2026 21:08 3063 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 ЦВК визнала обраними двох депутатів, серед них - політолог 01.06.2026 21:32 5302 |
| Всего комментариев: 0 | |



