Енергетика трьох областей України зазнала ударів | |
|
10.02.2026
14:39
769
| |
![]() Там, де це дозволяє безпекова ситуація, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи, запевнили в Укренерго.У ніч на вівторок російські агресори атакували енергетичну інфраструктуру трьох областей України. Про це повідомило Укренерго 10 лютого."Внаслідок артилерійських обстрілів і дронових ударів – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях. Там, де це дозволяє безпекова ситуація, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні. Вкзано, що внаслідок попередніх масованих російських атак в усіх регіонах України сьогодні обмежують потужність для промисловості і діють графіки погодинних відключень для населення. В окремих областях вимушено застосовані аварійні знеструмлення. Їх обіцяють скасувати відразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Разом з тим споживання електроенергії зросло на 9,3% у порівнянні з показниками понеділка. "Причина – зниження температури у всіх регіонах України, а також менший, ніж попередньої доби, обсяг застосованих заходів обмеження в окремих областях", – пояснили в Укренерго. У компанії зазначають, що необхідність в ощадливому енергоспоживанні зберігається в усіх регіонах України упродовж всієї доби. Громадян просять максимально обмежити користування потужними електроприладами і, за можливості, перенести енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. | |
|
Категория: Украина
769
| |
|
Сейчас читают
Французький ветеран продовжив контракт зі своїм клубом 08.06.2026 21:09 2999 Бразильський легіонер офіційно попрощався з Карпатами 01.06.2026 21:30 4959 Є загроза застосування Орєшніка - ПС 12.06.2026 13:01 2720 |
| Всего комментариев: 0 | |



