Енергетика шести областей під ударами - Укренерго | |
|
29.04.2026
11:46
941
| |
![]() Наразі енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу.Зранку в середу в шести областях України зафіксовано відключення електроенергії через нові обстріли російських загарбників. Про це повідомило Укренерго 29 квітня."Внаслідок російських дронових ударів на ранок є нові знеструмлення на Донеччині, Сумщині, Харківщині, Чернігівщині, Одещині та Запоріжжі. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні. Разом з тим споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, станом на 09:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у вівторок. "Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00", – просять енергетики. | |
|
Категория: Украина
941
| |
|
Сейчас читают
Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 На Дніпропетровщині внаслідок вибуху загинув 27-річний поліцейський 01.06.2026 21:31 5081 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 |
| Всего комментариев: 0 | |



