Енергетика шести областей під ударами - Укренерго | |
|
29.04.2026
11:46
934
| |
![]() Наразі енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу.Зранку в середу в шести областях України зафіксовано відключення електроенергії через нові обстріли російських загарбників. Про це повідомило Укренерго 29 квітня."Внаслідок російських дронових ударів на ранок є нові знеструмлення на Донеччині, Сумщині, Харківщині, Чернігівщині, Одещині та Запоріжжі. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні. Разом з тим споживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, станом на 09:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у вівторок. "Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00", – просять енергетики. | |
|
Категория: Украина
934
| |
|
Сейчас читают
У Польщі обговорили орден Зеленського 08.06.2026 21:06 1001 ППО і посилення позицій: Зеленський провів Ставку 01.06.2026 21:34 3645 У Метінвесті назвали головні барʼєри для інвестицій 01.06.2026 21:33 3393 |
| Всего комментариев: 0 | |



