Екслідер гурту Тартак розповів чим займається на службі
05.06.2024 15:00 975
Екслідер гурту Тартак розповів чим займається на службі

Від початку повномасштабного вторгнення лідер гурту Тартак долучився до лав ЗСУ. Спочатку він служив у 47-му батальйоні, потім змінив підрозділ.

Український музикант, екслідер гурту Тартак і воїн Олександр Положинський розповів, чим займається на службі і де перебуває.

За його словами, військове керівництво поставило йому завдання. Наразі він перебуває у Києві і в рамках виконання службових обов'язків веде програму на Армія FM.

"Це програма, яку я роблю в межах своєї служби на Армія FM, де частина працівників і ведучих - це військовослужбовці Збройних сил України. Мене туди скерувало керівництво моє. Сказали: "Так, йди на радіо, роби програму". Я кручу різну музику, закордонну і українську, до мене часто приходять гості", - розповів він.

Положинський також розповів про операцію на очах, яку він переніс у березні. Артист зізнався, що мав проблеми із зором. Особливо це було помітно, коли він був на фронті і виконував бойові завдання.

"Це, можна сказати, планова операція. У мене давно почалися проблеми з зором. Зараз врешті-решт завдяки тому, що я проходжу службу в Києві і отримав направлення з госпіталю, мені зробили операцію. Я дуже задоволений. Саме під час перебування на фронті і різних польових виходів я відчув незручності, пов'язані з тим, що я змушений ходити в лінзах", - зізнався співак.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 975
Рейтинг: 5.0/5
Всего комментариев: 0
avatar
close