Джіджі Хадід розповіла про спільне виховання дочки із Зейном Маліком
07.09.2023 12:38 1472
Джіджі Хадід розповіла про спільне виховання дочки із Зейном Маліком

Модель з 2015 року почала зустрічатися з Маліком, у 2020 пара повідомила, що чекають на дитину. У вересні того ж року у них народилася донька, яку назвали Хай. В кінці 2021 року закохані розійшлися.

Американська супермодель Джіджі Хадід відверто розповіла в інтерв’ю для журналу Porter, як їй разом з колишнім Зейном Маліком вдається виховувати трирічну дочку, яку вони ретельно приховують від публіки.

За її словами, вона намагається приділяти більше часу доньці, коли та перебуває з нею, але коли дитина перебуває з батьком, зірка подіумів працює.

"Коли ви стаєте батьком, вам доводиться діяти більш усвідомлено, оскільки у вас тепер є лише половина часу. Я працюю, коли моя дочка перебуває з батьком, і це весь час, який я маю", - сказала Хадід.

При цьому вона зазначила, що поява дочки змусила її переглянути свій графік роботи та вибір проектів.

"Часу на кар'єру не так багато, тому робота, яку я обираю, повинна приносити мені задоволення. Іноді я веду себе як божевільна: беру участь у величезній кількості проектів у стислий термін, тому що кожен з них для мене багато означає", - додала вона.

Джіджі також сказала, що дочка бере активну участь і в її діяльності: наприклад, Хай допомагає їй працювати над її брендом Guest In Residence, який модель запустила у 2022 році.

Що стосується Маліка, то він настільки зосереджений на вихованні Хай, що не думає про нові стосунки. Також раніше співак заявляв, що донька зробила його життя більш радісним і кольоровим.
Добавил: Loci
Категория: Lifestyle 1472
Рейтинг: 4.9/8
Всего комментариев: 0
avatar
close