Двоє українців виграли 190 тисяч гривень на новорічні свята | |
|
04.01.2024
13:30
1098
| |
![]() Двоє щасливчиків з Києва та Одеси розділили 190 000 гривень. Кожен з них отримав по 95 тисяч гривень.На новорічні свята двоє українців виграли головний приз у 190 тисяч гривень у лотереї Лото-Забава, тож кожен з них отримає по 95 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-служба оператора державних лотерей МСЛ.Так, одним із переможців став Володимир Валентинович з Одеси, який назвав свій виграш вдалим поверненням, адже він давно не купував лотерейні білети. Напередодні розіграшу у нього було передчуття, що саме зараз йому пощастить у лотереї. Однак він хотів збільшити свої шанси на виграш, тому купив одразу п'ять квитків. Так і сталося, і останній з його п'яти квитків виявився виграшним. Його рідні ще не знають про цю щасливу подію, адже переможець планує зробити їм сюрприз. Другим щасливчиком став Олександр Віталійович з Києва. Чоловік не є постійним учасником лотереї, але вирішив придбати білет, щоб взяти участь у новорічній акції. "Я сподівався на новорічне диво і воно сталося!", - описав свій виграш Олександр. | |
|
Категория: Украина
1098
| |
|
Сейчас читают
Росія атакувала кораблі в Чорному морі, є жертви 19.06.2026 13:22 1893 Понад 5 млн грн збитків: на Львівщині викрили незаконні рубки лісів 19.06.2026 13:23 1911 ЗМІ дізналися, коли ЄС представить нові санкції проти РФ 08.06.2026 21:07 3057 |
| Всего комментариев: 0 | |



