До Полтави привезли гумдопомогу для біженців
До Полтави привезли гумдопомогу для біженців

Більша частина призначена для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у Центрі підтримки переселенців Волноваського району Пліч-о-пліч у Полтаві.

У Полтаві розпочалася роздача гуманітарної допомоги від фонду Ахметова для біженців. Про це у четвер, 13 липня, повідомляє прес-служба фонду.

"У Полтавську область фонд Ріната Ахметова відправив майже 4 тисячі продуктових наборів. Більша частина призначена для внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у Центрі підтримки переселенців Волноваського району Пліч-о-пліч у Полтаві. Видачі в хабі вже почалися", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі уточнили, що кожен набір містить продукти тривалого зберігання: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, квасоля консервована, тушковане м'ясо, паштет і печиво.

"Найближчими тижнями завершиться передача понад 30 тисяч наборів для ВПО з Донецької області, зареєстрованих у гуманітарних хабах територіальних громад. Це, зокрема, З Бахмутом у серці, Наш Краматорськ, Гуманітарний хаб Єдіння та інші", - додали у фонді.
Добавил: Loci
Категория: Украина 480
Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
close